Kafka Bohumil (Nová Paka 1878 - 1942 Praha)
Náhrobní reliéf, signováno dole uprostřed B. Kafka, patinovaný bronz, 172,5 x 96,5 cm, na některých místech setřená patina (Šm)
Prohlášeno kulturní památkou Literatura: Wittlich P., Česká secese, Praha 1982, str. 191, obr. 155
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 500.000,-
CZK 600.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 400.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |